AK Parti’nin Tavşanlı’daki eğitim kampı tamamlandı

1414

AK Parti Kütahya İl Teşkilatı’nın başlatmış olduğu “43 Günde Kütahya” projesi kapsamındaki Göbel Termal Tesisleri’ndeki eğitim kampı programı tamamlandı.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Önsay’ın başkanlığındaki 3 gün süren kampta Belediye Başkanı Mustafa Güler, partililere 2009’dan bu yana ilçede yürütülen projeler ve çalışmalar hakkında sunum yaptı.
Yapılan yatırımlar ile alt ve üst yapı çalışmaları hakkında partililere bilgiler veren Başkan Güler, devam eden projelerdeki son durumları da aktardı.
Öte yandan eğitim kampına iştirak eden; İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, 40 yıla yaklaşan siyasi kariyerindeki tecrübelerinden, ev ve üye ziyaretlerindeki çalışmalardan bahsetti.
Öğretim Görevlisi Mustafa Çağrı Demir’in iletişim ve insan konulu sunum yaptığı programda; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı yayın sorumlusu Okan Özbay’ın katılımıyla da “Metaverse Çağında Dijital Seferberlik” konulu eğitim gerçekleştirildi. Toplantılara; AK Parti Kütahya Milletvekilleri İshak Gazel, Ahmet Tan, Ceyda Çetin Erenler, AK Parti ilçe ve belediye başkanları ile partililer katıldı.
Belediye Başkanı Mustafa Güler, eğitim kampının son derece verimli geçtiğini söyleyerek, katılan tüm partililere teşekkür etti. MERVE AKGÖZ