Başkan Musa Yılmaz, Hisarcık’taki Yol Çalışmalarını İnceledi

469

Kütahya İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz, Hisarcık ilçesinde yapımı devam eden Kızılçukur-Kestel ve Saklar-Ulaşlar arası yol çalışmalarını yerinde inceledi.

İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti Hisarcık İlçe Başkanlığını ziyaretinde Başkan Ali Var, İl Genel Meclisi Üyeleri İbrahim Kılıç ve Mustafa Şen ile bir süre görüştü. Daha sonra Kızılçukur-Kestel ve Saklar-Ulaşlar köyleri arasında gerçekleştirilen yol birleşme ile bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceleyerek yol yapım ekiplerinden bilgi aldı. Yol yapım çalışmalarının devam ettiği köylerin muhtarları ve İl Özel İdaresi Ekipleriyle bir araya gelerek istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Yılmaz, Hisarcık ile ilgili tüm taleplerin takipçisi olacaklarını, ilçe başkanı ve meclis üyeleriyle birlikte Hisarcık’ı hak ettiği en iyi yere getireceklerini söyledi.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Var, Başkan Musa Yılmaz’dan Karaağıl ve Güldüren köylerindeki yol çalışmaları için İl Özel İdaresinden destek istediklerini belirterek,”Bizlerin tüm çabası vatandaşlarımızın refahı ve mutluluğunu sağlamak içindir” dedi.