Musa Yılmaz çalışmaları yerinde inceliyor

611

2019 yılı programında yer alan Kızılcaören, Karacaören, Çöğürler kavşağına kadar olan 11 Km’lik grup yolunda BSK sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor.

2019 yılı programında yer alan Kızılcaören, Karacaören, Çöğürler kavşağına kadar olan 11 Km’lik grup yolunda BSK sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, Meclis üyesi Muammer Özcura ile çalışmaları yerinde incelediler.

Kızılcaören istikametinden iki Km’si tamamlanan yolun 15 gün içerisinde bitirilmesi hedefleniyor. Böylelikle Kütahya merkezin doğu bölgesindeki köylerin il merkezine ulaşımı BSK ile yapılacak daha önce 30 km ‘lik Büyüksaka- Değirmenözü, 25 Km lik İhsaniye, Kızılcaören, Sevdiğin, Aykırıkçı hattı yapılan yolun bu yıl da 9 km’ lik Değirmenözü, Döğer ilçe sınırına kadar olan bölümü yapıldı. Son çalışma ile bölgeye ulaşım çok rahatlayacak.

Özelikle maden taşımacılığı yapılan yollar güçlenmiş olacak. Başkan Musa Yılmaz;” Hizmetlerimiz devam edecek. Bölgemize, İlimize ve köylerimize hayırlı olsun.” dedi. İLHAN ASLAN