Miniklerden akranlarına hediye

789

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Anaokulu öğrencileri, akranları olan anasınıfı öğrencilerine oyuncak ve kırtasiye malzemesi hediye etti.

Değerler eğitimi kapsamında okullarında başlatılan kampanyaya destek veren minik öğrenciler, kısa sürede toplanan kırtasiye ve oyuncakları Sırören köyü anasınıfı öğrencilerine hediye etti.

Okulun müdürü Muhammet Aksu, kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada, öğrencilerine henüz küçük yaşlarda bazı değerleri kazandırma gayretinde olduklarını belirtti.

Değerler eğitimi kapsamında kampanya başlattıklarını dile getiren Aksu, şunları kaydetti: “Kampanyamız ile öğrenci ve velilerimizin desteğiyle kısa sürede kırtasiye malzemeleri ile oyuncaklar topladık. Bu malzemeleri alarak, öğrencilerimizle birlikte Sırören anasınıfı öğrencilerimizi ziyaret ettik. Burada öğrencilerimiz akranlarına hazırladıkları paketleri hediye ettiler. Bu sayede öğrenciler hem paylaşmayı öğrenirken hem de kaynaşmış oldular. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah böyle projelerimizle öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya devam edeceğiz.” MERVE KARAMAN