KATİLİ ARKADAŞI ÇIKTI

2849

Kütahya’da önceki gün orman alanda bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan Seyfettin Bayram’ın katil zanlısı arkadaşı çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Kütahya Emniyet Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri, yaptıkları çalışmalar neticesinde Seyfettin Bayram’ın (28) katil zanlısı olarak arkadaşı Emre S. (26) gözaltına alındı.
Emre S., ifadasinde Seyfettin Bayram ile birlikte ormanlık alanda içki içtiklerini daha sonra da küfürleşme sebebiyle kavga ettiklerini itiraf etti. Emre S., Bayram’ı kendisine küfür ettiği için bıçakladığını ve daha sonra olay yerinden kaçtığını belirtti.
Seyfettin Bayram’ın babası Mehmet Emin Bayram, oğlunun ölüm haberini verdiği polislere, “Yapacak bir şey yok, hakkın rahmetine kavuşmuş işte. Biz bıkmıştık bırakıp gidiyordu, 1 gündür yoktu” demişti.
Emre S., polisteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

-ARKADAŞINI
BIÇAKLAYARAK ÖLDÜREN ZANLI TUTUKLANDI-
Kütahya’da ormanlık alanda bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan şahsın katil zanlısı olan arkadaşı tutuklandı.
Seyfettin Bayram’ın (28) 75.Yıl Mahallesi yakınındaki Kent Ormanı’nda bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunmasının ardından katil zanlısı olarak gözaltına alınan arkadaşı Emre Ş. (27) emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Emre Ş., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, Kütahya E Tipi Kapalı Cezaevine konuldu İHA