Kütahya Belediyesi başarıyı ödüllendirdi

576

Kütahya Belediyesi, Kütahya Belediyespor Kulübü çatısı altında birçok müsabakaya katılarak başarı elde eden sporcuları ödüllendirdi.

Belediye Başkanı Alim Işık, mart ayı olağan meclis toplantısında farklı branşlarda madalya alan sporculara ödüllerini verdi.
Işık, 11-17 Temmuz 2021 tarihlerinde Sakarya’da düzenlenen Türkiye Üst Minik Erkekler Ferdi Boks Şampiyonasında Türkiye 3. olan Can Aşka, 7-13 Ocak 2022 tarihinde Kırşehir’de düzenlenen Türkiye U22 Ferdi Boks Şampiyonasında Türkiye 2. olan Sacit Topuz’a, sporcuların antrenörleri Kadri Kordel ve Bilal Çil’e, ayrıca 19-27 Ocak 2022 tarihlerinde Ordu’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonasında, Büyük Bayanlar Kick Light kategorisinde 60 kilogramda Türkiye 3. olan Sevgi Ceren Ersoy, Büyük Bayanlarda Türkiye 3. olan Ayşe Yamık, Yıldız Bayanlar Türkiye 3. olan Elif Kaya’ya ve antrenörleri Ahmet Arabacı’ya ödüllerini ve teşekkür plaketlerini verdi.
Ödül töreninde konuşan Başkan Işık, “Belediyemizin sporcusu olarak belediyemizin ve Kütahya’nın adını duyurdukları için sporcularımıza teşekkür ediyoruz. Emeği geçen antrenörlerine ve kıymetli ailelerine teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. Katıldıkları şampiyonalardan madalya ile dönen Kütahya Belediyespor kulübü sporcuları da kendilerine tanınan bu imkan için başta Belediye Başkanı Alim Işık olmak üzere, antrenörlerine ve kendilerine destek olan herkese teşekkür etti. EMİR BAKİ ULUDOĞAN