Alinur Aktaş Kütahya Kültür Derneği programında gençlerle buluştu

733

Ankara’daki faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Kütahya Kültür Derneği, bu kez de Ankara’da çeşitli üniversitelerde okuyan Kütahyalı 30 üniversite öğrencisini Bursa Uludağ’a tatile götürdü.

Uludağ Kervansaray otelde gerçekleştirilen 3 günlük programda Bursa’nın tarihi ve turistik değerlerinin tanıtılmasının yanı sıra, öğrenciler Uludağ’da kış turizminin de keyfini çıkardı.

Ayrıca programa katılan sürpriz konuklar da vardı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, gençlerle bir araya gelerek hasbihal edip tecrübelerini paylaştı. Öğrencilerin samimiyeti karşısında ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Aktaş, keyifli sohbetleri ve gezi organizasyonu için Kütahya Kültür Derneği’ne teşekkür etti.

Dernek Başkanı Süleyman Muslu Başkan Aktaş’a dernek programlarına katılımlarından dolayı teşekkür ederek Kütahya Çinisi ve Tavşanlı Leblebisi takdim etti. Muslu, dernek olarak Kütahya’nın yerelde ve ulusalda tanıtımına katkı sağlamaya devam edeceklerini belirtti.

Kütahya Kültür Derneği Başkanı Muslu ayrıca, Bursa Uludağ’da 3 gün süren program süresince yakın ilgilerinden dolayı Kervansaray Otel Genel Müdürü Tekin Demir’e Programa katılan öğrencilere ve programın gerçekleştirilmesinde emeği geçen dernek yönetim kuruluna teşekkür etti. UMAHAN ÖZ