Orman Bölge Müdürü Dündar’a hayırlı olsun ziyaretleri

180

Bir süre önce göreve başlayan Kütahya Orman Bölge Müdürü Birol Dündar’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Kütahya AK Parti Milletvekili İshak Gazel Kütahya’ya yeni atanan Orman Bölge Müdürü Birol Dündar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Kütahya AK Parti Milletvekili İshak Gazel’in Bölge Müdürü Dündar’a ziyaretinde; Göksu İnşaat Tic.Ltd.Şti. Sahibi Mestan Göksu ve Orman Bölge Müdürlüğü İşletme Pazarlama Şube Müdürü Mükremin Uçarcı’da yer aldı.
Kütahya AK Parti Milletvekili İshak Gazel, ziyarette Kütahya ve Kütahya’ya yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu ve Bölge Müdürü Birol Dündar’a yeni görevinde başarılar dileyerek, Kütahya’mıza hayırlı uğurlu olsun dedi.
Kütahya’da yeni göreve başlayan Bölge Müdürü Birol Dündar; Kütahya için çalışacaklarını, hizmet için burada olduklarını belirterek, Milletvekili İshak Gazel’e nazik ziyaretleri için teşekkürlerini iletti.
112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Tamer Yiğit, Kütahya Orman Bölge Müdürü Birol Dündar’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ziyarette; Acil Çağrı Merkezlerinin vatandaşların acil durumuna en kısa sürede çözüm üretme gayretinde olduğunu belirten Tamer Yiğit, çalışmalarından bahsetti ve saniyelerin kendileri için büyük önemi olduğunu, bu yüzden de vatandaşlardan gerekli duyarlılığı beklediklerini belirtti.
Kütahya Orman Bölge Müdürü Birol Dündar, ziyaretleri için 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Tamer Yiğit’e teşekkür ederken, çalışmalarında kolaylık ve başarılar diledi.
Bir diğer ziyaret ise Starwood Orman Ürünleri Şirketi Satın Alma Müdürü Mustafa Ünal ve Satın Alma Mühendisi Muharrem Tulum tarafından gerçekleştirildi. Orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren ve üretim kapasitesi ve yeni yatırımlarıyla Türkiye’nin en büyük sanayi şirketleri arasında alan Starwood Orman Ürünlerinin çalışmalarının konuşulduğu ziyarette; Bölge Müdürü Birol Dündar’a yeni görevinde başarılar dilendi ve hayırlı olsun dilekleri iletildi.
Kütahya Orman Bölge Müdürü Birol Dündar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Şirket Yetkililerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti. UMAHAN ÖZ