Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Hisar Gazetesi | Ocak 15, 2021

Scroll to top

Top

PANDEMİ SÜRECİNDE ESNAFLARIMIZIN YANINDAYIZ

PANDEMİ SÜRECİNDE ESNAFLARIMIZIN YANINDAYIZ
habergiris

Belediye Başkanı Alim Işık, Eskişehir Karayolu üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti
İlk olarak Eskişehir Karayolu üzerinde yer alan Medcezir Restoranı ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, ziyarette işyerini gezerek işletme sahibinden restoran hakkında bilgi aldı.
Başkan Işık, daha sonra Sera AVM Müdürü Atakan Tahmas’ı ziyaret etti. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Alim Işık; “Bugün değerli yöneticilerimiz ve esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Yöneticilerimiz ve esnaflarımıza pandemi sürecinde alınan her türlü tedbire uyum konusunda göstermiş oldukları hassasiyet sebebiyle teşekkür ediyorum. Kütahya Belediyesi olarak öncesinde olduğu gibi pandemi sürecinde de esnaflarımızın yanındayız. İnşallah en kısa sürede bu sıkıntıyı atlatırız” dedi.
Ziyarette bazı kavşak düzenleme çalışmalarını planladıklarını ifade eden Başkan Işık; “Alışveriş Merkezimizin daha iyi bir şekilde çalışabilmesi açısından bazı kavşak düzenlemelerimiz olacak. Karayolları Bölge Müdürlüğümüzle ve Genel Müdürlüğümüzle bu kapsamda karşılıklı istişarelerde bulunduk. Kütahya’ya uğramadan transit geçiş sağlayan yolcularında buraya uğrayacağı bir düzenlemeyi yaptığımız zaman inanıyorum ki şehrimizde, alışveriş merkezimizde, şehrimize gelen misafirlerimizde kazançlı olacak” şeklinde konuştu.
Sera AVM’de faaliyet gösteren işletmeleri de ziyaret eden Başkan Işık, firma sahipleri ve çalışanlarına hayırlı işler temennisinde bulundu. İLHAN ASLAN