Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Hisar Gazetesi | Temmuz 25, 2021

Scroll to top

Top

MİLLETVEKİLİ ERBAŞ’TAN ÇAMLICASPOR FUTBOL OKULUNA ZİYARET

habergiris

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Çamlıcaspor Futbol Okulunu ziyaret ederek minik sporcular ile bir araya geldi. Günümüzde gençlerin internete esir düştüğünü ifade eden Erbaş ; “ Bu okullar gençlerimizin kötü alışkanlıktan kurtulması için çok önemlidir. Tüm bireyler olarak bu okullara sahip çıkmalıyız. ”dedi.

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Çamlıcaspor Futbol Okulu’nu ziyaret etti. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri yaş gruplarına göre oluşturulan gruplarla kapalı halı sahada futbol okulu faaliyetlerine devam eden Kütahya Çamlıcaspor’u yakından takip ettiğini söyleyen Milletvekili Erbaş, ziyarette okulda futbol eğitimi alan 5-15 yaş arası çocuklarla kısa süre sohbet etti. Düzenli davranış sergileyen öğrencilerin ödüllendirildiği okulda, haftanın en düzenli davranış gösteren öğrencilerinin ödülleri de Milletvekili Ahmet Erbaş tarafından verildi. Kulüp Başkanı Hasan Okçu ile futbol okulunun faaliyetleri hakkında konuşan Erbaş:”Kütahya Çamlıcaspor, Bölgesel Amatör ligde mücadele ettikten sonra bir altyapı hamlesi başlatmış. Altyapı yani gençlerimiz bizim için gelecek demektir. Onların zeki, çevik ve ahlaklı olmaları ülkemiz için çok önemli.

Kütahya Çamlıcaspor da ‘Futbolcu yetiştirmek için değil, insan yetiştirmek için..’ sloganıyla güzel işler yapmak istiyor. Gözlemlediğim kadarıyla Kütahya’nın dört bir yanından çocuklar bu okulda eğitim alabiliyorlar. Planlanan hedefler doğrultusunda yapılan çalışmaları çok yerinde buldum. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.”dedi.

Sporcu velileri ile de kısa süre sohbet eden ve çocuklara ikramlarda bulunan MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, daha sonra günün anısına futbol okulu çocukları ile hatıra fotoğrafı çektirdi. HABER MERKEZİ