Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Hisar Gazetesi | Ekim 28, 2021

Scroll to top

Top

Nafi Güral en itibarlı liderler arasında

habergiris

NG Şirketler Grubu Kurucu Başkanı Nafi Güral, Business Life Dergisi tarafından yapılan araştırmada Türkiye’nin globaldeki en itibarlı liderleri arasında yer aldı
İş dünyasına yön verenlerin dergisi Business Life tarafından yapılan Evrensel 50 İş İnsanı araştırması yayımlandı. Türk ekonomisine can veren dev şirket liderlerinin yer aldığı listede NG Şirketler Grubu Kurucu Başkanı Nafi Güral’da yerini aldı.

LİSTEYE 28’İNCİ SIRADAN GİRDİ

Araştırmada, liderlerin odaklandığı coğrafyalar ve özdeşleştikleri ülkeler, Türkiye ile ikili ilişkilerin geliştirilmesi için üstlendikleri görevlere göre yapılan değerlendirildi. Listeye 28’inci sıradan giren Nafi Güral, Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Boyner Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner gibi tanınmış isimlerin önünde yer aldı. Listenin ilk sırasında ise Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı yer aldı. Güral, Business Life dergisi tarafından geçtiğimiz yıl yapılan ‘İş Dünyasına Yön Veren 50 İş İnsanı’ araştırmasında da listede yer almış ve Kütahya’yı gururlandırmıştı.