Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Hisar Gazetesi | Şubat 26, 2020

Scroll to top

Top

Postacı Nevzat ekibiyle Polatlı’da

Postacı Nevzat ekibiyle Polatlı’da
habergiris

Kütahya’da, Dumlupınar’ın önemine dikkat çekmek için kısa fimler çekip birçok çalışmaya imza atan Postacı Nevzat Çoban ve ekibi Polatlı’da düzenlenen etkinliklere de damga vurdu.

Kurtuluş Savaşı’nın dönüm noktası olarak kabul edilen Sakarya Meydan Muharebesi’ni anmak için Polatlı Belediyesi tarafından ‘Diriliş Yolu Yürüyüşü’ne Kütahya’dan katılan ekibe büyük ilgi gösterildi.
Postacı Nevzat olarak tanınan Nevzat Çoban ve Metin Bate, Oğuzhan Koyulmuş, Derya Turuğ, Aykut Yol “Diriliş yolu Yürüyüşü’ne katıldılar.

Yürüyüşe gelenler Kütahya ekibi ile fotoğraf çekilmek için adeta yarıştı.
Çoban, Polatlı’daki etkinliklerle ilgili yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: “Bugünde Ankara Polatlı’dayız. Sakarya savaşının da şehit olan dedelerimizi yad etmek, Dumlupınar’ımızı ve Kütahya’mızı tanıtmak maksadıyla Sakarya savaşının kutlama haftası etkinlikleri için Polatlı’ya geldik. Aynı etkinliği 19 Mayısta Samsunda, 30 Ağustos ta Dumlupınar, Zafertepe Çalköy ve Kütahya da, 7-13 Eylül Polatlı’da, 10 Kasımda Anıtkabirde Kütahya’mızı tanıtmak için kimseden bir kuruş yardım ve destek almadan gerçekleştirdik. Kütahya sevdalısı yürekler olarak tanıtımlarımız devam ediyor.” dedi. İLHAN ASLAN