Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Hisar Gazetesi | Şubat 26, 2020

Scroll to top

Top

Merve ve Ramazan’ın en mutlu günü

Merve ve Ramazan’ın en mutlu günü
habergiris

Gazetemiz muhabirlerinden Merve Karaman, düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle hayatını Ramazan Akgöz ile birleştirdi. Çiftin nikahını ise Belediye Başkanı Alim Işık kıydı.

Gazetemizde muhabir olarak görev yapan Merve Karaman, yaklaşık 1 yıldır nişanlı olarak bulunduğu Ramazan Akgöz ile hayatını birleştirdi.
Filiz ve Ömer Karaman’ın güzel kızları olan Merve ve Hikmet ve Yaşar Akgöz’ün yakışıklı oğulları Ramazan için, kentteki bir düğün salonunda görkemli bir düğün töreni düzenlendi.
Yüzlerce davetlinin katıldığı düğünde Merve ve Ramazan davetlilerin coşkulu alkışları arasında salona gelerek ilk danslarını yaptı.

Daha sonra bazı davetliler de danslarıyla çifte eşlik etti.
Davetlileri ve yakınları ile birlikte bir süre daha pistte dans edip eğlenen çift daha sonra nikah işlemi için masalarına geçti.

Çiftin nikahını ise Kütahya belediye Başkanı Alim Işık kıydı.

Çifte mutluluklar dileyen Işık, evliliğin kutsal bir müessese olduğunu, evlilikte mutlu günler olduğu gibi bazı olumsuzlukların da yaşanabileceğini, önemli olan çiftlerin her anlarında birbirlerine destek olmaları gerektiğini söyledi.
Sevinç ve sevgilerin paylaşıldıkça çoğaldığını, üzüntülerin ise paylaşıldıkça azaldığına da işaret eden Işık, aile cüzdanını gelin Merve’ye teslim etti. Işık, damada ise içerisinde Kur’an-ı Kerim ve Türk bayrağı bulunan bir kutu hediye etti.

Başkan Işık’ın ‘eş olarak kabul ediyor musun’ sorularını büyük bir coşku ile ‘evet’ diyen çifti davetliler dakikalarca alkışladı.

Çiçeği burnunda çift, nikahın ardından davetlilerle birlikte bir süre daha eğlendi.
Düğün, takı töreni ve eğlencenin ardından sona erdi. HABER MERKEZİ