Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Hisar Gazetesi | Şubat 26, 2020

Scroll to top

Top

Mahalle sakinleri bilgilendirildi

Mahalle sakinleri bilgilendirildi
habergiris

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyesi’nin Evliya Çelebi Mahallesi Çam Sokak, Meşe Sokak ve M. Tulum Sokağın olduğu bölgede yapılan imar planı çalışması hakkında bilgiler verdi.
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Evliya Çelebi Mahallesinde ikamet eden vatandaşlar ile bir araya geldi.
Kütahya Sağlık Meslek Lisesinde gerçekleşen toplantıda Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Mahalle sakinlerine Kütahya Belediyesi’nin Evliya Çelebi Mahallesi Çam Sokak, Meşe Sokak ve M. Tulum Sokağın olduğu bölgede yapılan imar planı çalışması hakkında bilgiler verdi.

“HASTANE İNŞAATINDAN SONRA CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELECEK”
Hastane inşaatının tamamlanmasının ardından bu bölgenin cazibe merkezi haline geleceğini ifade eden Başkan Işık, bitişik nizamlı ve düzensiz yapılaşmaların yoğunlukta olduğu bu üç adet dar sokakta yapılacak imar planı ile ayrık nizamlı olarak düzenlenebileceğini belirtti.
Karşılıklı istişarelerde bulunulan ziyarette Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Evliya Çelebi Mahallesinde ikamet eden vatandaşların sorularını yanıtladı.
Programlara katılan vatandaşlar Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a göstermiş olduğu ilgi ve ziyareti sebebiyle teşekkürlerini sundular.
Sağlık Meslek Lisesinde gerçekleşen toplantıya; Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Başkan Yardımcıları İlyas Bahar, Abdullah Damcı, Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, Kütahya Belediyesi Birim Müdürleri ve Belediye Personeli, Evliya Çelebi Mahalle Muhtarı Mehmet Neyaz ile çok sayıda vatandaş katıldı.
İLHAN ASLAN