KSBÜ Ampute Milli Takımını ağırlayacak

666

Cumhurbaşkanlığı himayesindeki Hestourex 2019 Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı’ndaki Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinin standını ziyaret eden Ampute Milli Takımı’nın yıldız oyuncusu Barış Telli, KSBÜ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesini ziyaret etmek istediklerini söyledi.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi bu yıl Antalya’da üçüncüsü düzenlenen, Cumhurbaşkanlığı himayesindeki Hestourex 2019 Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı’nda stant açtı. Ulusal ve uluslararası birçok kurumun katıldığı fuara, Ampute Milli Takımı’nın yıldız oyuncusu Barış Telli de katıldı. Telli, KSBÜ standınız ziyaret ederek, Milli Takım ile birlikte en yakın zamanda KSBÜ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesini ziyaret etmek istediklerini belirtti.

ANFAŞ Expo Center’da düzenlenen etkinlikte, Uluslararası Güreş Federasyonu ‘FILA’ tarafından “Asrın Güreşçisi” unvanı verilen ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Yardımcılığı görevinde bulunan Hamza Yerlikaya da KSBÜ standını ziyaret etti. Yerlikaya yeni kurulan Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinin broşürünü inceleyerek, üniversitenin yeni kurulmasına rağmen, ismini KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu ile birlikte çok hızlı bir şekilde duyurduğunu söyledi.

Yaklaşık 4 gün süren etkinlikte KSBÜ standını birçok yerli ve yabancı kurum temsilcileri ziyaret etti. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ni temsil etmek üzere görevlendirilen Öğr. Gör. Ahmet Sunal, standın birçok yerli ve yabancı kurum temsilcileri tarafından ziyaret edildiğini ve Kütahya ili ile birlikte Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi hakkında daha fazla bilgi almak için müracaat ettiklerini ifade etti. İLHAN ASLAN